לחמן

רקע

מכון לחמן (מקבוצת “קידום”) מתפאר בכך שהוא קיים מעל ל-30 שנים, ולימד מעבר ל-250 אלף תלמידים למבחן הפסיכומטרי.
המכון מתהדר בצוות “המדור” שהינו צוות המחקר ופיתוח של לחמן, ואחראי לחקירת הבחינות האחרונות ופיתוח שיטות למידה התואמות את אופן הבחינה במטרה להביא לביצועים איכותיים ביותר.
המדריכים של לחמן עוברים קורס הדרכה ארוך ומקצועי כדי להבין את השיטה וכיצד ללמד אותה בדרך פשוטה וברורה העומדת על שלושה יסודות: הקניית הידע, שיטת פיתוח החשיבה ובניית בטחון אצל התלמיד.
גישת לחמן הוא ללמוד בדיוק את הנדרש לבחינה והמון תרגול.

יואל גבע פסיכומטרי

אתר הבית של בית הספר לפסיכומטרי לחמן הינו פלטפורמת אימונים משמעותית לתלמידים, מכיל תכנים ותרגילים בכל התחומים ולחמן מציע גם תוכנה ייחודית ללמידת אוצר מילים.
לנרשמים מוצע סל שירותים רחב הכולל סימולציות, תרגולי פסיכומטרי סביב השעון (Online), שיעורי בית, שיעור וידאו, תרגלי מכינה ושיחות אישיות עם מדריך.
מועדי קורסי לחמן מתחילים באמצע הקיץ בעשרות סניפים ברחבי הארץ.
בלעדי ללחמן הוצאת חוברות “לחמניות טריות” שהן שתי חוברות פסיכומטרי המכילות מבחר עצום של שאלות המבוססות על שאלות משתי הבחינות האחרונות. החוברות מופקות בשני מועדים שונים כך שהתלמידים המתמידים ומשקיעים בהחלט לומדים בצמוד לסגנון השאלות ולקצב העכשווי של הבחינות האחרונות. היתרונות העיקריים הם הפחתת הסיכויים להפתעות בבחינה, ובקצב הנכון התלמיד יגיע לרמה בה יחוש בטחון ומוכנות ראויה לבחינה.

תוכניות מיוחדות

פסיכומטרי בתיכון – היתרונות לגשת לבחינה בתקופת התיכון הינה לאור האווירה וכושר הלמידה, והשותפים ללימודים באותו הגיל ובאותו הרקע שלכם לעומת למידה בשלב מאוחר בחיים.
המדריכים מתאימים את תוכנית הלמידה לתלמידי התיכון וכך מנצלים את הקצב העברת החומר על מנת להשיג את מירב התועלת. ניתן להוסיף כי רב התיכונים העובדים במתכונת הלמידה לפסיכומטרי מעדיפים לעבוד עם מכון לחמן כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור תלמידיהם.”

פסיכומטרי לחיילים – מיועד לחיילים המשרתים בבסיסים פתוחים ובעלי סדר יציאות קבוע. לחיילי סדיר ניתן לקבל מקצינת הת”ש או קצינת החינוך תלוש הנחה וראוי לציון כי לעיתים ניתן לקבל חופש של עד שבועיים לפני המבחן באישור המפקד.

ניתן לבחור מסלולי לימוד: חד שבועי ודו-שבועי לפי מידת האינטנסיביות הרצויה לבחירת התלמיד

יעוץ אקדמי חינם – בעקבות הכרות המכון עם התלמיד, אופי חשיבתו, ציוניו בבחינות הבגרות ודרישות המוסדות האקדמיים, לחמן מציע שירות חינם לייעוץ היכן מומלץ לתלמיד לגשת ובאיזה מסלול שיתאימו לו על פי נתוניו.

יתרונות

מכון לימוד וותיק ובעל מוניטין

צוות מחקר ופיתוח מקצועי

חומר לימוד מקורי ומעודכן

אתר אינטרנט עדכני בתכנים לתירגול 24/7

שיחות אישיות עם המדריכים

חוברות “לחמניות טריות” לתרגול

סניפים


facebooktwittergoogle_pluslinkedin