איזה קורס פסיכומטרי הכי טוב?

אז איזה קורס פסיכומטרי באמת הכי טוב? למרבה הצער, אם תגגלו את שאלה זאת בדיוק לא תקבלו כמעט תשובה אובייקטיבית או רצינית. הסיבות? בעיקר מדובר באתרים מסחריים שכל מטרתם היא למכור לכם בית ספר מסויים או כל מסלול אחר. אם זה רק היה המצב אז מילא – אבל מדובר בתוצאות שלא נותנות שום ערך ורק מסבירות מה כדאי לבדוק לפני שהם מדברים על התכלס – מה לבחור.

הדף היחיד שמצאנו שמנסה לענות על השאלה הוא המאמר של דה מרקר מ-2013, אשר באופן כללי ניסה לתת תמונה אובייקטיבית ועליו התבססנו בחלק מהדברים, אבל היה חשוב לנו להציג כאן את המידע בצורה הנגישה ביותר. בתכלס.

אז מהו הקורס פסיכומטרי הכי מוצלח? התשובה היא תלוי. תלוי מה אתה מחפשים בסופו של דבר.

קורס הפסיכומטרי הכי אישי

מכל הקורסים הקיימים, בכל מה שנוגע ליחס אישי, גודל כיתות ומענה מצד המרצים – קורס הפסיכומטרי של מכון High Q מוביל בראש הרשימה. עם כמות תלמידים של 18 בכיתה בממוצע (לפי המחקר של דה מרקר) מדובר ביתרון עצום. כאשר אתם בקורס כה אינטנסיבי, שדורש לשאול שאלות ולהתעמק כדי להבין לעומק, הגודל של הכיתה הוא הרווח שלכם.

קורס הפסיכומטרי הכי זול

האם יקר אומר בהכרח יותר טוב ולהיפך? קודם כל אם אתם חיילים או תלמידי תיכון (בשנה האחרונה בדרך כלל) – אז לרוב מכון אנקורי או לחמן יהיו הקורס הזול ביותר שתוכלו למצוא מהמכונים הגדולים . קורס באנקורי יעלה לכם 4,880 ש”ח, ואם אתם חיילים בסדיר תשלמו בלחמן 2,990 ש”ח (שוב – נכון לשנת 2013, המחירים בהחלט צפויים להשתנות). מהצד השני, מכון יואל גבע והייקיו נמצאים בצד השני של סולם המחירים (9,240 ש”ח ו-9,330 ש”ח בהתאמה).

קורס הפסיכומטרי עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר

קודם כל, חשוב לציין את “מועדון ה-700″ של קידום , מצד שני זאת לא חוכמה גדולה מאחר ואם אתם כבר שם, כנראה שזאת מסיבה טובה. :-)

לגבי אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר – למרבה הצער, טרם פורסם מחקר מעמיק שבאמת בחן את הנושא לאורכו ולרוחבו. יכול להיות שזה בגלל בעלי אינטרסים שונים, ויכול להיות שפשוט מאד קשה לשייך ציונים של פסיכומטרי לפי בית הספר בצורה אובייקטיבית.

קראנו במספר מקומות על אחד המכונים שטוען שהוא המוביל בציוני הפסיכומטרי, אבל לא מצאנו שום אסמכתא לכך, לא באתר הרשמי ולא במקום אחר, לכן לא נציין כאן את הפרטים.

בשורה התחתונה – יכול להיות לכם חבר גאון שהוציא במקום שהכי פחות טוב 720 ויכול להיות חבר אחר שלא השקיע וזרק וקיבל ציון לא מספק, למרות ששילם על הקורס היקר ביותר. תבחרו מה שטוב מבחינתכם – לאחר התייעצות עם חברים וקריאה באתר זה, תוכלו להגיע להחלטה הנכונה.

facebooktwittergoogle_pluslinkedin